Замовити зворотній дзвінок

Ви можете замовити дзвінок. Ми Вам передзвонимо в зручний для Вас час

Замовити зворотній дзвінок

Ваш запит відправлено. Чекайте наш дзвінок

vitalyi9 3Яна Ільєнко з села Успенка Буринського району потребує нашої допомоги. У дівчини виявили новоутворення у хребтовому відділі, кісту та грижу. Їй необхідна операція.
На операцію потрібно зібрати 100 000 грн.


Яні 29 років, виховує 10-річного сина. Близько 6 місяців тому у неї з’явились скарги на сильний біль у спині. Після того, як українські лікарні не змогли поставити повний діагноз, дівчина обстежилась у Тульській клініці РФ. Там за допомогою МРТ виявили, що хребет дівчини у жахливому стані: є новоутворення у хребтовому відділі, також виявили кісти та грижі. Лікарі наголошують, що Яні потрібна термінова операція, яка коштує 60 тис. гривень. У сім’ї немає таких грошей, тому вони просять всіх небайдужих про допомогу.

«Зараз Яночка терпить постійний жахливий біль, який не дає дівчині жити. Вона дуже схудла за цей час. Якщо не зробити операцію, то Яна може залишитись прикутою до ліжка в кращому випадку, а в гіршому… Не дай Господи… А їй ще треба жити, бо росте синочок, якому вона потрібна»,розповідає подруга Яни - волонтер,Катерина Івченко.

Давайте не будемо байдужими та допоможемо молодій дівчині разом! Якщо кожен зекономить хоча б на чашці кави, ми зможемо зібрати кошти на операцію. Будь ласка, поширюйте цю новину, чим більше людей її побачить – тим ближче Яна до одужання!

Реквізити для допомоги:

Ощад Банк
5167 8031 0462 6762 Ільєнко Аня Олегівна

Контактний тел. 0958116442ОЩАД БАНК

Картка для допомоги 5167 8031 0462 6762